Chcete vedieť, ako prví, čo sa deje v našej obci Podolie? Stiahnite si mobilnú aplikáciu zdarma do Vášho telefónu!

Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našej obci. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z obecného rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase. Priblížiť sa chceme aj miestam, kde obecný rozhlas nie je,a lebo ho nie je dobre počuť.

Pokiaľ máte k dispozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple, odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma z Google Play (Obchod Play) alebo AppStore aplikáciu "Podolie".

Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o výpadkoch prúdu, plynu či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách, zvozovom kalendári, proste budete mať tie najaktuálnejšie informácie z prvej ruky. Pokiaľ nemáte dostupný miestny rozhlas alebo ho nie je dobre počuť, prípadne ste práve na dovolenke, či kdekoľvek mimo obce, alebo chcete mať všetky dôležité aktuálne informácie na jednom mieste stále po ruke, aplikácia je tu pre Vás.

Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla (aplikácia má iba 2 MB) a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play alebo AppStore stačí zadať kľúčové slová 'Podolie'. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie občanov.

Hlavné funkcie aplikácie:
- Automatické okamžité upozornenie na novú správu priamo na Vaše mobilné zariadenie formou PUSH správy s vlastnou ikonkou v lište notifikácií. Správy sa nezamiešajú medzi iné notifikácie a správy v rámci iných aplikácií.
- Kontakty na samosprávu a iné subjekty v obci.
- Odpočet dní do predmetného dňa.

- Identifikácia neprečítaných správ.
- Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na WiFi alebo mobilné dáta, notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť.
- Susedský Bazár
- Ankety
- Podnety občanov
- Kalendár
- Zvozový Kalendár
- Aplikácia nezhromažďuje žiadne osobné údaje (okrem modulov Susedský Bazár a Podnety Občanov pokiaľ ich sami zadáte).

Naskenuj QR kód a aplikáciu máte v mobile!

appgoogle appapple

 

App appstore

Publikované: 22.4.2020 | Zobrazené: 2364
toplist