Cez víkend 22.4. - 23.4. sme v našej obci oslavovali HODY

Cez víkend (22.4. - 23.4.) sme v našej obci oslavovali hody, ktoré sa každoročne konajú pri príležitosti zasvätenia kostola sv. Jurajovi, ktorý je patrónom našej farnosti. Hodovým slávnostiam tento rok prialo počasie celý víkend. Veríme, že ste si ich užili, že ste sa zabavili, stretli s rodinou a strávili spoločne príjemné chvíle v našej obci.

V sobotu mali možnosť deti s rodičmi navštíviť naše miestne kino, kde bolo kultúrne predstavenie pre detičky, bábkové divadlo s názvom Eliášove husle. O 16.00 hod. sa uskutočnil hodový majstrovský futbalový zápas na miestnom štadióne, kde naše mužstvo hostilo TJ Cementár Ladce. Zápas sa skončil remízou 1:1.

Od 21.00 hod. sa prišli všetky vekové kategórie zabaviť do miestneho KD, kde bola pripravená zábava v štýle SK & CZ hity a samzrejme vo veľkom očakávaní bolo vystúpenie skupiny SLNIEČKO. Zábava bola výborná a veríme, že si všetci prišli na svoje.

V nedeľu sa slávila hodová sv. omša. V Parku miniatúr bol DOD a o 15.00 hod. bolo pripravené vystúpenie dychovej hudby BUČKOVANKA. Okrem toho boli počas víkendu k dispozícii kolotoče a stánkový predaj. Veríme, že sa všetkým páčilo, že ste sa dobre zabavili a príjemne strávili čas počas hodových slávností.

 

Publikované: 24.4.2023 | Aktualizácia: 24.4.2023 | Zobrazené: 1170
toplist