V sobotu 2. júna 2018 sme oslávili Medzinárodný deň detí aj v Podolí

Milí priatelia.

Už po štvrtý raz sme spoločne- obec, škola, rada rodičov, zorganizovali výbornú akciu pre naše detičky.  Sme veľmi radi a teší nás, že aj tento rok sa tejto krásnej „oslavy“ zúčastnilo veľa detičiek aj s rodičmi. Veríme, že sa všetkým páčilo a nik neobanoval, že prišiel, ba naopak, myslíme, že banovať môže ten, kto neprišiel J  Že bolo super, môžeme dedukovať z radostných tváričiek a toto nás teší a napĺňa.

Pri príchode dostalo každé dieťa tričko MDD Podolie, v ktorom súťažilo. Animátori pripravili super  súťaže, v ktorých mohli deti ukázať svoje zručnosti a schopnosti. Po odsúťažení čakala na deti bohatá sladká odmena. Okrem toho si deti mohli niečo vyrobiť v tvorivých dielňach a zašantiť si mohli na super atrakciách. Musíme pochváliť dievčatá z 9.A Juditku Červeňanskú a Paulínku Gúčikovú ako sa zhostili ťažkej úlohy a to maľovania tváre. Na poslednú chvíľu nám vypadla naša Maggie. Čo sa týka programu, tak v plnej paráde sa ukázali freerunneri, ktorí sa venujú gymnastike. Bolo sa na čo pozerať. Ospravedlňujeme sa však za hasičov, ktorí mali prísť, ale žiaľ aj po dvojitom potvrdení účasti neprišli, pretože mali oficiálny výjazd v Častkovciach. Veríme, že malou náhradou bolo vozenie detí na vojenskom aute. Okrem tohto celého bol výborne pripravený bufet, ktorý mala na starosti Rada rodičov. Nesklamal ani náš klub mamičiek, ktorý super pripravil stánoček s koláčikmi, ovocím, zeleninou a osviežením. Tiež sa postarali aj o detský kútik.

Čo dodať na záver? No len veľké POĎAKOVANIE všetkým, ktorí akoukoľvek formou pomohli pri organizácii toho dňa. Veľká vďaka animátorom, ktorých bolo 21. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí pomáhali pri občerstvení a jedna v tvorivých dielňach. Spolu ich bolo 12. Vďaka patrí aj poslancom OZ, starostke obce, učiteľom ZŠ, ktorí sa tiež starali o Vás. Vďaka aj dievčatám zo ZŠ, ktoré boli v tvorivých dielňach. Je to veľké množstvo ľudí, ktorí sa podieľajú na organizácii tohto dňa. Bez nich by to išlo len veľmi ťažko.

Okrem toho sa musíme poďakovať aj našim sponzorom, ktorí prispeli buď finančne alebo materiálne na MDD: Sportika, Aticomp, Tango, Potraviny Marek Moravanský, PT Univerzal, Royaldom,  Ropspol, Pamixstav, Materské centrum Úsmev PN, Ján Vičík, Vladimír Vičík, Ivan Pisca, Ivan Bobocký, Ján Bobocký, Milan Macháč, Róbert Augustín, Martin Gábor, Anna Čechvalová, Peter Bigoš, Bufet pod lipami.

 

Publikované: 28.5.2018 9:27:42 | Aktualizácia: 4.6.2018 1:40:44 | Zobrazené: 1154
toplist