Obec Podolie a ZŠsMŠ organizovala 3. júna 2017 oslavu Medzinárodného dňa detí

Milí priatelia.

Krásne sobotné odpoludnie i popoludnie je za nami a teoreticky by sme mohli aj bilancovať ako sa nám podarilo osláviť Medzinárodný deň detí u nás v Podolí. Veríme, že sa táto „oslava“ všetkým prítomným páčila. Mňa osobne veľmi teší tá radosť detí, ktorú sme mali možno vidieť, zažiť, tú skvelú atmosféru a náladu. To je to, prečo sme to robili a prečo to robíme. Nadarmo sa nehovorí, že úsmev je darom. My sme niečo pripravili a deťúrence nás odmenili svojim šťastným J.
Pripravený program i súťaže boli veľmi pestré a bohaté. Animátori na stanovištiach sa nestíhali obracať, pretože neustále chceli deti súťažiť a získavať žetóniky, aby si potom mohli vyskladať sladučké odmeny. Čo sa týka programu, tak parádne sa nám predviedli chalani HANDS UP CREW so svojim loptovým freestylom. Len pre informáciu, chalani sú v tejto disciplíne vicemajstrami sveta ;) Potom nás navštívili psovodi, ktorí predviedli poslušnosť psa a zadržanie páchateľa. Následne prišli policajti (motorizovaná jednotka) a deti sa mohli aj povoziť na policajnom aute. No a potom to prišlo! O 15.00 prišiel trhák dňa, keď na ihrisko dorazil malý vojenský „konvoj“ a deti i dospelí mali o zábavu postarané. Návštevníci mali možnosť obhliadnuť si vojenské stroje, techniku, vojenské zbrane. Tiež všetci mali možnosť vidieť i počuť streľbu z tanku a potom sa už išlo na ňom voziť. To bol obrovský darček pre všetky deti ;) Za toto celé musíme vysloviť obrovské ĎAKUJEM Martinovi UHLÍKOVI, ktorý to takto celé zorganizoval a pripravil.

Tiež veríme, že sa všetkým páčili aj atrakcie, ktoré boli pre deti pripravené. Či už to bola trampolína, bungee run, gladiátor, hrad, paintball, streľba z luku, z kuše, zo vzduchovky. Deti tiež mohli tvoriť v tvorivých dielňach či nechať sa pomaľovať na tvár, či dievčatá si mohli nechať vytvoriť krásne účesy.

Klub mamičiek na čele s Mirkou Gúčikovou a Katkou Piscovou pre všetkých návštevníkov pripravili stánok s koláčikmi, vodičkou i malou knižnicou (oddychová zóna) a detský kútik pre najmenších. Ďakujeme za spoluprácu.

Touto cestou sa chcem za Komisiu školstva, kultúry, športu a sociálnych vecí pri Obecnom zastupiteľstve v Podolí, ako hlavný organizátor poďakovať všetkým, ktorí pomohli pri organizácii MDD: starostke obce a poslancom OZ, pani riaditeľke Schreiberovej, pani učiteľke Čechvalovej-Marákovej, pánovi učiteľovi Schreiberovi, pani učiteľke Augustínovej. Mamičkám M. Strýčekovej, A. Gašparíkovej, ktoré sa o Vás starali v bufete. Nápomocné im boli N. Vrbová a M. Mittáková. Na stanovištiach veľkú prácu odviedli Macháč M., Bobocký T., Strapatý M., Jankech H., Hanic F., Lacko A., Augustín Š., Čuchran M.. Ďakujem „princeznej“ Katke Macháčovej, ktorá všetkých vítala, jej pomocníčkam Piscovej M., Novotnej V., Bulkovej V., Dudíkovej H.. Nesmiem zabudnúť ani na ostatných animátorov: Červeňanská L., Macháč A., Macháč T., Ťaptíková Z., Kubaláková S., Čameková P., J. Ondrejovič s priateľkou.

Na záver ešte treba poďakovať našim sponzorom, ktorí pomohli finančne alebo materiálne ku realizácii tohto dňa. Menovite: firma Royaldom, Ján Vičík, ATI Comp (Aleš Tinka), Róbert Augustín, Ivan Bobocký, Ján Bobocký, Peter Bigoš, Milan Macháč, Marek Moravanský, Pamixstav, Ivan Pisca, Bufet pod Lipami, Vladimír Vičík, Patrícia Fraňová, Nissens.

za  Komisiu školstva, kultúry, šporu a sociálnych vecí

Rastislav Bobocký, predseda komisie

 

Publikované: 30.5.2017 16:08:11 | Aktualizácia: 23.7.2017 14:56:18 | Zobrazené: 601
toplist