Slávnostné otvorenie multifunkčného ihriska


V utorok 17. apríla 2019 sme slávnostne otvorili naše multifunkčné ihrisko, ktoré bolo síce odovzdané do prevádzky ešte v novembri minulého roka, no vzhľadom na nepriaznivé počasie sme si túto príležitosť nechali až na apríl, kedy sa očakávalo pekné počasie. To nám nakoniec aj prialo.

Slávnosť otvorila pani riaditeľka RNDr. Janka Schreiberová, ktorá privítala pozvaných hostí - starostov, riaditeľov, učiteľov a žiakov pozvaných škôl. Prítomným sa najskôr prihovorili p. starosta susednej obce Častkovce Mgr. Dušan Bublavý, ktorý prispel k vybudovaniu ihriska v našej obci, pani exstarostka obce Podolie Mgr. Anna Čechvalová, za ktorej volebného obdobia sa ihrisko vybudovalo a obec ho spolufinancovala. Ako posledný sa slova ujal a prítomným sa prihovoril aj súčasný pán starosta obce Podolie, PaedDr. Rastislav Bobocký.

Po slávnostných príhovoroch nasledovalo slávnostné prestrihnutie pásky, čím sme oficiálne uviedli ihrisko do užívania občanom našej obce. Po úvodnej slávnosti sa už ihrisko začalo využívať naplno na svoj účel, a to športovanie. Najskôr sa zahájil turnaj v hádzanej a potom nasledoval malý futbal. Súpermi našich žiakov boli žiaci zo ZŠ ŠST Čachtice a ZŠ Strání.

Veríme, že ihrisko bude slúžiť svojmu účelu, že deti, mládež i všetci dospelí si budú ihrisko vážiť a nedôjde k jeho poškodzovaniu.

Ihrisko má už aj svoj prevádzkový poriadok, ktorý bude potrebné doržiavať.

Viac foto nájdete na stránke ZŠ Podolie: https://www.zspodolie.sk/photos/?photo=album#photos:album:752

Publikované: 17.4.2019 21:12:03 | Aktualizácia: 17.4.2019 21:31:51 | Zobrazené: 601
toplist