Novoročný príhovor starostu obce

Vážení spoluobčania,

dnešným dňom vstupujeme oficiálne do nového obdobia, ktoré je pred nami. V posledných dňoch, možno i hodinách, sme pravdepodobne bilancovali, podaktorí ešte bilancujú alebo budú bilancovať, čo všetko sa v predošlom roku podarilo naplniť, cez aké situácie či už ľahšie, či ťažšie sme si museli prejsť, čo považujeme za nezdar a naopak, čo všetko sa podarilo dosiahnuť. Pre niekoho bol rok 2018 veľmi náročný čo sa osobného či pracovného života týka a naopak, pre niekoho bol radostný.

Život nám prináša množstvo rôznych situácií, no je len na nás, ako sa s nimi dokážeme vysporiadať. Všetci prekonávame nejaké prekážky, ktoré nám život prináša. Váha prekážok nie je dôležitá, ale dôležité je to, ako sa dokážeme s danou situáciou vysporiadať. Držím každému palce, aby ste mali čo najmenej prekážok a keď sa už objavia, aby ste ich úspešne prekonávali.

V závere roka 2018 sa udiala v obci veľká zmena. Po komunálnych voľbách sa zmenilo vedenie obce a značne sa obmenilo aj obecné zastupiteľstvo. Mnohí z vás majú isto nejaké očakávania. To pre nás znamená veľkú zodpovednosť. Zodpovednosť voči vám všetkým, aby sme vás nesklamali.

Chceme pokračovať v budovaní a zveľaďovaní našej obce a veríme, že sa i vy budete so záujmom podieľať na jej rozvoji a všetci spoločne priložíme ruku k dielu pre zlepšenie kvality života v obci. Všetko, čo sa doteraz robilo, ale aj to čo plánujeme robiť v obci, sa vždy robí pre zlepšenie a skvalitnenie vášho života. V našej obci je momentálne veľa toho, čo treba vylepšiť, skrášliť ale i vybudovať. Na to je potrebné veľa práce či úsilia, no i spolupráce, tolerancie a ochoty od vás, občanov.

Doveľte mi touto cestou poďakovať všetkým, ktorí sa akoukoľvek mierou pričinili o zveľadenie našej obce a o kultúrne i duchovné obohatenie našich životov.

Dnes tu máme Nový rok a spolu s ním si mnohí z vás stanovujú nové predsavzatia, ciele či plány, ktoré chcete v súkromnom i pracovnom živote naplniť. Prajem a želám vám veľa síl, krásnych chvíľ, veľa lásky a pohody, veľa radosti i šťastia a nech smútok, trápenie a neúspech zažívame čo najmenej. K tomu všetkému prajem hlavne pevné zdravie, lásku, šťastie a veľa úspechov.

PaedDr. Rastislav Bobocký
starosta obce Podolie

 

Publikované: 2.1.2019 22:23:28 | Aktualizácia: 2.1.2019 22:30:43 | Zobrazené: 511
toplist