Športový deň detí v Podolí je za nami

Milí priatelia.
V sobotu 8.6.2019 sme už po piatykrát spoločne so školou a radou rodičov zorganizovali superakciu pre naše detičky. Všetci, ktorí sa podieľali na príprave tohto dňa, sa nesmierne tešia z tohto ročníka. Zúčastnilo sa ho množstvo detí s rodičmi, taktiež sme radi, že k nám zavítali aj „cezpoľní" hostia z okolitých dedín.
Oslavu športového dňa detí sme začali o 12h. Najskôr to vyzeralo s počasím rôzne, boli obavy z dažďa, ale počasie nakoniec vydržalo. Pre deti boli pripravené rôzne súťaže, v ktorých mali možnosť získavať body a za tie ich čakala zlatá medaila a bohatý sladký balíček. Okrem toho boli k dispozícii rôzne atrakcie: nafukovací kopec, hrad, šmykľavka, mega zorbingová guľa. Pre deti boli pripravené aj tvorivé dielne a maľovanie na tvár. Čo sa týka programu, tak najskôr prišli kynológovia zo Záchranného kynologického zväzu SR, potom k nám zavítal Mr. Bubble so svojím workshopom, následne o 15h prišli policajti a Martin Uhlík s vojenskou technikou. O 16h sa predstavili dobrovoľní hasiči z Pobedima. Tí pre deti pripravili „trhák" dňa, a to hasičskú penu, v ktorej sa takmer všetky deti „vypenili".
Veríme, že sa všetkým účastníkom tento deň páčil. Pripravilo ho množstvo dobrovoľníkov, bez ktorých by tento deň nebol taký aký bol. Veľká vďaka patrí mamičkám z Rady rodičov, členom kultúrnej komisie, učiteľom ZŠ, poslancom OZ, mladým i starším dobrovoľníkom (občanom obce), žiakom i bývalým žiakom našej ZŠ a tiež aj všetkým sponzorom, ktorí podporili realizáciu tohto dňa. Len pre informáciu, tak do organizácie tohto dňa sa zapojilo viac ako 30 ľudí, ktorým patrí veľké uznanie. Sme nesmierne radi, že sa toľko ľudí bez problémov zapojilo do organizácie tohto dňa.
Ešte sa chceme menovite poďakovať našim sponzorom, ktorí prispeli buď finančne alebo materiálne na MDD: Aticomp, Tango, Potraviny Marek Moravanský, PT Univerzal, Ján Vičík, Vladimír Vičík, Ivan Pisca, Milan Macháč, Róbert Augustín, Martin Gábor, Peter Bigoš Záhrady, Emil Krajčík s.r.o. - 101 Drogérie, FRESH potraviny, ALEKO- Alexander Ščepko, TOREKO- Tomáš Ščepko, VAC- Vacuumschmelze, Plantex, Martin Uhlík, Obec Podolie, Rada rodičov, Bufet pod lipami, Dobrovoľný hasičský zbor Pobedim.

 

 

Foto: Rastislav Bobocký, Mário Hanic, Lenka Bobocká

Publikované: 9.6.2019 17:28:58 | Aktualizácia: 9.6.2019 22:05:02 | Zobrazené: 1087
toplist